Про нас

ТОВ «Оціночна компанія «АНАЛІТИК»

ТОВ «Оціночна компанія «АНАЛІТИК» здійснює свою професійну оціночну діяльність вже понад 5 років, а професійний досвід оцінювачів складає понад 10 років. Засноване  підприємство з метою надання послуг в сфері оцінки майна та майнових прав, інвестиційного консалтингу. На виконання робіт з оцінки майна та майнових прав підприємство має відповідний Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від 07 квітня 2021 року №278/21, виданий Фондом державного майна. 

На сьогодні підприємство займає впевнені позиції на вітчизняному ринку оціночних послуг. Перш за все, це стало можливим завдяки кваліфікованим оцінювачам, які мають великий практичний досвід з виконання оціночних робіт самої різної складності. Наявність широкої фундаментальної бази, яка включає повний інструментарій, чітку методологію, великий архів та незрівняний досвід оцінювачів дозволяє нам із високою точністю визначати вартість самих різноманітних об’єктів.

У штаті нашої команди також є оцінювачі з міжнародними свідоцтвами, професійний статус яких підтверджено міжнародною організацією WAVO «Всесвітньо Визнаний Оцінювач WAVO-WRV» у галузі оцінки та консалтингу, що дозволяє ТОВ «Оціночна компанія «АНАЛІТИК» надавати свої послуги, як на території України, так і за її межами.

З часу створення підприємства його оцінювачами проведено оцінку більше 20 000 різноманітних об’єктів. Виконані Звіти з оцінки майна цілком відповідають існуючим вітчизняним та міжнародним нормативним вимогам щодо оцінки майна. За тривалий час діяльності підприємства та великою кількості виконаних робіт з незалежної оцінки, відсутні будь-які негативні рецензії у Фонді державного майна України та Національному банку України.

Підприємство та його співробітники є постійними членами однієї з найбільшої професійної громадської оціночної організації в Україні, а саме: Всеукраїнська громадська організації  “Українське товариство оцінювачів”  (ВГО “УТО”)     

Головний офіс ТОВ «Оціночна компанія «АНАЛІТИК» розташований в м. Києві, до того ж наша компанія має представництва та регіональні відділення у всіх найбільших містах та обласних центрах України, а саме: Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Житомир, Полтава, Одеса, Рівне, Суми, Кропивницький, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Херсон, Чернівці, Ужгород, Черкаси, Чернігів та інші.

Ключовим моментом при співпраці нашої компанії з потенціальним партнером завжди були три основні фактори, а саме:

  • довіра, до результатів проведених робіт нашим підприємством;
  • мінімальні строки наданих послуг;
  • оптимальні витрати потенційного клієнта, під час виконання робіт.

Завчасно Вам вдячні за надану можливість співпраці та сподіваємося, у нашому підприємстві Ви завжди зможете мати надійного партнера, співпраця з яким дозволить Вам, на досить високому рівні отримувати повний спектр оціночних послуг по всій території країни, у найкоротші терміни із мінімальними накладними витратами клієнтів!

Відгуки клєнтів

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Догори
Портібна консультація?Замовте зворотній дзвінок, щоб отримати консультацію з будь-якої нашої послуги або питання

Наші телефони:
+380 (50) 469 55 45,  +380 (44) 469 55 45

або введіть ваш телефон і e-mail, і ми зв'яжемося з Вами